Gerçek zamanlı denetim

Güvenlik Sektörünün ihtiyaçlarına cevap verebilen kendi arge birimimiz tarafından yapılmış uygulama.

Kullanışlı ve basit bir ara yüzü ile Devriye takip uygulaması , Tur takip kalemi veya benzeri eskide kalmış , fazladan zaman ve iş kaybına neden olan  sistemlerin yerini alarak güvenlik firmalarının veya buna ihtiyaç duyan işletmelerin işini kolaylaştırıyor ve maliyetleri düşürerek tasarruf sağlıyor. 

Güvenlik hizmetlerinin ihtiyaçlarını cevap verecek bu uygulamayı  hizmet alan kurumlarımıza ücretsiz olarak kurarak güvenlik personelinin anlık takibini yapmanızı ve gerçek zamanlı veri gönderebilmesine olanak sağlıyoruz.

İşletmenizde güvenlik hizmeti almıyorsanız ve kendi bünyenizde güvenlik hizmetini yürütüyorsanız isteğinize göre bu sistemi işletmenize rahatlıkla kurabilir ve personelinizin takibini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

ANINDA TAKIP VE RAPORLAMA

Güvenlik personeliniz devriyelerini kolayca yaparken, siz internetin olduğu herhangi bir yerden tüm ekibin takibini ve raporlamasını yapabilirsiniz. 

HIZLI MÜDAHALE

Devriye sırasında karşılaşılan olumsuz durumlar  rapor veya form doldurularak merkeze ve kurumun ilgili yöneticilerine iletilir. Böylece hızlı müdahale için gerekli  önlemler alınır. Anlık mesaj çekilebilir ve arama yapılabilir.

EK CIHAZ YOK

Tur kontrol kalemlerinde olan usb kablosu, kurulum CD’si, güvenlik tomu gibi ek aparatlara ihtiyaç yoktur. Üstelik her noktada tur kalemlerini bağlayacak, programın kurulma zorunluluğu olan bir bilgisayar bulundurmak zorunda kalmazsınız.

TUR NOKTALARI 

Tur noktaları üzerinde global pozisyonu belirtilen  bilgiler içerir. Bir tur noktasının yerinin değiştirilmesi durumunda sistem çalışmaz. Tur noktasının ve cep telefonu konumunun eşleştirilmesinin neticesinde çalışır. Böylelikle noktaların yer değiştirilmesi durumunda sistem çalışmaz ve hizmetin yerinde yapıldığından emin olunulur.

BILGISAYARINIZDA DEPOLAMAYA SON VERIN

Geçmişe ait tüm veriler bulut ortamında anlık olarak arşivlenir ve veri kaybı riski bulunmaz. Geçmişte yapılmış bütün devriye raporlarını dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

PERFORMANS ÖLÇÜMÜ

Devriyelerin doğru zamanda başlayıp başlamadığı, ne kadar sürede tamamladığı gibi bilgiler ile güvenlik personelinizin performans ölçümünü yapabilirsiniz.