Personel Güvenlik Çözümleri

Batı Karadeniz  Özel Güvenlik personellerini çeşitli işe alım metotları ile seçer. Eğitimlerini ise projenin kriterlerine uygun niteliklerde talimatları belirleyerek pratik ve teorik olarak gerçekleştirir. Batı Karadeniz Özel Güvenlik personelleri hangi durumda ne yapması gerektiğini bilerek görev başı yapar. Sürekli eğitim anlayışı ile yıllık eğitim planları hazırlanarak güvenlik görevlilerimizin kanun , davranış ve gelişen teknoloji karşısında güncel bilgiye sahip olmaları sağlanır . 

Batı Karadeniz Güvenlik; 2009 yılından itibaren bu yaklaşımla yüzlerce noktada hizmet vermekte ve her bir lokasyonda aynı kaliteyi sağlamak üzere çalışmalar yürütmekteyiz. Batı Karadeniz Özel Güvenlik Ekiplerimiz her bir tesisin ihtiyaçlarını ön risk analizleri ile belirler ve bu riskler doğrultusunda bilgi ve tecrübeleri ile birleştirerek  çözümler üretir.

Eğitimlerimiz öncelikle iş güvenliği kapsamında ele alınarak yangın, 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve özel güvenlik görevlilerinin yetkileri, ilkyardım, gözlem ve kontrol, risk belirleme ve raporlama gibi maddeleri   içermektedir. 

         Firmamızın en etkin özelliklerinden bir tanesi de güvenlik görevlilerinin 24 saat 365 gün esası ile denetlenmesini sağlayan bir yapıya sahip olmasıdır. Standart olarak tüm projelerimizde uyguladığımız bu elektronik çözüm ile;

  • Devriyelerin eksiksiz tamamlanması,
  • Acil durum butonu ile kolluk kuvvetlerinin yönlendirilmesi,
  • Özel güvenlik görevlisinin sağlık durumunun kontrolü sağlanmaktadır.

"Batı Karadeniz Özel Güvenlik her ay fatura ile birlikte ; sgk ve vergi borcu yoktur yazıları, denetleme raporları, eğitim sonuç raporları araç takip raporları ve online güvenlik takip raporlarını eksiksiz olarak siz müşterilerine ulaştırır. "