Hakkımızda

Batı Karadeniz Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi 2009 yılında kurulmuştur. Şirket merkezi İzmirde olup Aydın ve Zonguldak illerinde şubelerimiz bulunmaktadır. Bugüne kadar Türkiye genelinde bir çok projeye imza atmıştır. Yapmış olduğumuz projelerin bir kısmı referanslarımızda mevcuttur.

Batı Karadeniz Özel Güvenlik Hizmetleri , yerli sermaye ile kurulmuştur. Türkiyenin yükselen güvenlik şirketlerinden biridir. 2009 yılından itibaren Özel güvenlik alanında hizmetlerini sürdürmektedir. Batı Karadeniz Özel Güvenlik 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun çerçevesinde özel güvenlik hizmetlerini yerine getirmektedir. İzmir , Aydın ve Zonguldak da güvenlik hizmetini başarı ile sağlayarak haklı bir gurur elde etmiştir. Güvenlik Danışmanlığının yanı sıra, fabrika ve işyerleri için proje bazlı personel destek hizmeti sunmaktadır.

Eğitimli profesyonel kadromuz tesisinize uygun projelendirmeyi yaptıktan sonra ihtiyacınıza cevap verecek en ekonomik güvenlik hizmetlerini sunmaktadır. İzmir ve çevre illerde özel güvenlik faaliyetlerini sürdüren firmamız, hem eğitimli personellerimiz hem de deneyimli idrai kadromuz ile güvenlik ihtiyaçlarınıza en doğru ve kesin çözümler sunmak için faaliyetlerine devam ediyor.

Batı Karadeniz Özel Güvenlik olarak bu sektörde 7 yıllık deneyimimiz ile müşteri memnuniyetini ön planada tutarak, en kaliteli hizmeti ve en iyi fiyat avantajları prensibleriyle hareket ediyoruz. Güçlü ve oturmuş organizasyon yapımız sayesinde hizmetlerini kusursuzlaştıran firmamız ihtiyacınız olan hemen her yere silahlı silahsız özel güvenlik hizmeti sunarak güvende ve huzurlu kalmanızı sağlar.